Bedrijfsinformatie

           

Missie, waarde & normen van Hermans company

Herco Machinery is gegroeid uit Hermans TM & Hermans Heftrucks (www.hermans-heftrucks.be) en kan bogen op bijna 60 jaar ervaring in machines. 

Herco Machinery staat voor professionaliteit en dit uit zich in alle contactmomenten met onze klanten.

Het is onze missie kwaliteitsvolle machines aan te bieden, zowel voor aanleg en onderhoud van groene zones, als van bos.

Wij streven ernaar om ten allentijde het juiste product bij de juiste klant te krijgen, dit door een nauwe samenwerking met de fabrikant en de dealer.

Wij ondersteunen ons dealernetwerk door een professionele houding in elk facet van onze werking. Wederzijds respect is hierbij een vereiste.

Ons bedrijf draagt vriendelijkheid, oprechtheid, plezier in je werk, respect, snel handelen, orde en netheid zeer hoog in het vaandel.

Met een 7-tal medewerkers doen we de import en distributie van de topmerken Peruzzo en Balfor (Italië) en Wallenstein en Ecolawn (Canada), Encore (United States) and Famtrac (India) voor de hele Benelux-regio.

Enkel voor Belgie vertegenwoordigen wij ook GS Engineering.

Wij helpen U graag verder met uw vragen en opmerkingen. 

Zaakvoerder, 

Gunther Hermans

Verkoopteam

Noord & Oost België en GH-Luxemburg:
Gunther Hermans                         
gunther@herco-machinery.com
 

Zuid & West België:
Ward Vandemaele
ward@herco-machinery.com
 

Nederland :
Ton van Dam
ton@herco-machinery.com

Backoffice

Office manager:
Niels Van Dijck
niels@herco-machinery.com
03/320.98.03

Marketing en verkoopadministratie:
Ann Scholiers
ann@herco-machinery.com
03/320.98.00

Boekhouding en algemene administratie:
Tinne Haest 
admin@herco-machinery.com
03/320.98.00

Technisch team

After sales, onderdelen & garanties:

Roel Seeder
parts@herco-machinery.com
03/320.98.05

Magazijn en werkplaats:

Bart Avonts
bart@herco-machinery.com